O apartmánu

Apartmán je součástí komplexu pěti apartmánových domů s názvem „Pálavské vinohrady“. 

palava-01 (2)

V každém domě je šest apartmánů ve dvou podlažích, tři v přízemí a tři mezonetové v patře. Náš apartmán se nachází v patře uprostřed.
Přesvědčte se, že ať už dovolená, nebo jednodenní přespání bude pro Vás příjemným zážitkem. Ten umocní hlavně kvalitní, útulné a nadstandardní vybavení, které je samozřejmostí.
Nabízíme Vám ubytování pro 1 – 4 osoby včetně Vašeho vychovaného domácího mazlíčka. Apartmán je dvoupodlažní, v podkrovním mezonetu je ložnice pro 2 osoby, v přízemí je rozkládací sedací souprava vhodná na pravidelné spaní taktéž pro 2 osoby. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy.
Za vstupními dveřmi se nachází šatna s věšákovou stěnou a vestavná skříň se zrcadlem. Vlevo se jde do koupelny, která je vybavena umyvadlem, WC, sprchovým koutem, žebříkovým radiátorem a automatickou pračkou. Ze šatny se vchází do obývacího pokoje s kuchyňkou. Pokoj je vybaven rozkládací sedací soupravou, konferenčním stolkem, jídelním stolem se čtyřmi židlemi a křeslem. Na pilíři v prosklenné stěně je nainstalovám LED televizor s úhlopříčkou 101 cm se satelitním příjmem a s DVD přehrávačem. K dispozici je dále filmotéka, audio mikrosystém, audiotéka, bezplatné wifi připojení k internetu a knihovna, ve které si jistě vyberou jak dospělí, tak také děti.

100_8343

 

 

 

 

 

Kuchyňka s digestoří je vybavena vestavnou lednicí, vestavnou myčkou (tablety zdarma), sklokeramickou dvouplotýnkovou varnou deskou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Samozřejmostí je veškeré nádobí a další kuchyňské příslušenství potřebné pro 4 osoby.
Nad kuchyňkou je schodiště, kterým se vchází do podkrovního mezonetu, který je opatřen střešním oknem, odkud je výhled na zříceninu hradu Děvičky. Zde je umístěno dvoulůžko, komoda a vestavné skříňky.

 Děvičky

 

 

 

   

Z pokoje je přímý vstup na terasu prosklenou stěnou s posuvným křídlem. Terasa o velikosti 23 m2, která je částečně zaklenuta pergolou, je vybavena zahradním nábytkem – stolem se čtyřmi křesly. Z terasy je výhled na vodní nádrž Nové Mlýny, na areál Yacht Clubu Dyje a na přístaviště lodní dopravy.

100_8274 (2)

 

 

 

 

 

V objektu je Vám taktéž k dispozici uzamykatelný box, kam můžete uložit třeba kočárek, nebo své sportovní vybavení – kola, surfy, rybářské náčiní apod.
Součástí vybavení je taktéž sušák na prádlo, přenosný ventilátor a společenské hry a hračky pro děti.
Parkování automobilu je zdarma na uzavřeném parkovišti v areálu.
Apartmán je nekuřácký, kouření je povoleno pouze na terase.